Chata TEREZA-Hamr na Jezeře    

Chata TEREZA nabízí komfortní ubytování, které je ideální pro rodiny s dětmi. Jde o nově zrekonstruovaný objekt, který byl zkolaudován v červnu 2019. 

Chata TEREZA je určena max. pro 10 osob. Jsou zde dva pokoje, v každém pokoji je manželská postel a palanda. Dále je zde společenská místnost s dvěma rozkládacími gauči, televizí, kuchyní (lednice, vařič, mikrovlna, rychlovarná konvice) a samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Dále je zajištěno venkovní sezení s možností grilování. U objektu je zajištěno parkování pro dvě vozidla.

Nachází v bezprostřední blízkosti písečné pláže Hamerského jezera. Přímý vstup na pláž bohužel není možný. Pláž je zpoplatněná, proto je vstup pouze přes pokladnu, která je vzdálená cca 50 m (viz. foto v galerii).

Celý objekt je oplocen. Součástí chaty je velké travnaté hřiště, které umožňuje velké množství sportovního vyžití (nohejbal, volejbal, badminton, fotbal,...). Dále je zde možnost využit tenisový kurt, který je součástí pronajaté chaty (tenisové rakety a míče k dispozici).

V obci je několik restaurací vzdálených od chaty TEREZA cca 150 m. Nejbližší obchod (Penny) a bankomat (MONETA, Česká spořitelna) je ve Stráži pod Ralskem (3km).